امداد خودرو ارزان – یدک کش ارزان

امداد خودرو نوین
93 / 100

مقدمه 

ما در این صفحه می خواهیم درباره امداد خودرو ارزان -یدک کش ارزان توضیح دهیم که منظور از امداد خودرو ارزان چیست ؟ چرا این صفحه را برای شما آماده کرده ایم ؟ چه خدماتی برای شما انجام می هیم ؟ هدف امداد خودرو نوین چیست ؟ پس لطفا تا ادامه مطلب با ما همراه باشید .

امداد خودرو ارزان
امداد خودرو ارزان

امداد خودرو ارزان - یدک کش ارزان

در این روزهای سخت اقتصادی و کمر شکن علاوه بر تمام هزینه های زندگی خرابی خودرو و هزینه های تعمیر و نگه داری خودرو مثل تمام هزینه ها خیلی سنگین شده است، این شرایط برای همه ما مردم مثل هم است . خیلی از کاربران وقتی داخل گوگل google سرچ می کنند امداد خودرو ارزان توقع این را دارند که امداد خودرو مفت پیدا کنند.

باید بگوییم که این جا یک امداد خودرو منصف است ، امداد خودرو ارزان یا امداد خودرو منصف تعریف های متعددی دارد که در ادامه مطلب برسی می کنیم . 

یکی از مزیت های امداد خودرو ارزان درست انجام دادن یک کاری چه از نظر تعمیرات چه از نظر یدک کشی خودرو می باشد ، یعنی اگر یک امداد خودرو ارزان از لوازم اصلی و با کیفیت و کار تعمیرات خودرو را به درستی انجام دهد این یک مزیت بزرگ به نفع مشتری است که مشتری برای تعمیر دوباره به تعمیرگاه مراجعه نکند و هزینه ای دوباره به مکانیک برای تعمیر خودرو پرداخت نکند .  

مزیت یک یدک کش ارزان

یدک کش ارزان هم می تواند به نوبه کمک بزرگی به شهروندان ارائه دهد وقتی ما میبینیم و می شنویم که یدک کش های گذری که داخل اتوبان دور میزنند و چه هزینه های گزافی برای حمل خودرو دریافت می کنند برای ما هم سوال پیش می آید که اخه چه جوری چه طوری مگه داریم مگه میشه 🙂  😯  ؟

مطالعه کنید :   امداد خودرو کیا

وقتی داخل ترافیک های سنگین تهران خودروی شما خراب می شود یا تصادف می کنید و خود شما هم خیلی عجله می کنید که خیلی زود از محلی خودرویتان خراب شده است جابجا شوید در همین لحضه یدک کش های عبوری به شما می رسند و خودرو شما را برای حمل آماده می کنند و دیگر چاره ای ندارید جزع اینکه تسلیم هزینه های گزاف یدک کش های عبوری شوید . 

در این شرایط شما می توانید درب موتور خودرو خود را پایین بیاورید و اگر در قسمت بدی از اتوبان هستید با کمک افرادی خودرو را به گوشه ای نسبتا امن هدایت کنید و منتظر رسیدن یدک کش ارزان قیمت که تماس گرفتید باشید .

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو ارزان ما این است که خودروی شما را به تعمیرگاه مورد نظر خودتان حمل می کنیم بدون هیچ چشم داشتی که خود این کار می تواند برای مشتری هزینه کمتری داشته باشد .

یدک کش ارزان
یدک کش ارزان

امداد خودرو ارزان شبانه روزی

شرکت‌های امداد خودرو ارزان در سراسر تهران بزرگ، خدمات خود را در طول شبانه‌روز و در تمام روزهای هفته ارائه می‌دهند. زمانی که با مشکل خودرویی مواجه می‌شوید، می‌توانید با شماره تلفن اضطراری 0665  145  0919 شرکت امداد خودرو ارزان تماس بگیرید و درخواست خود را برای کمک فوری ثبت کنید.

امداد خودرو ارزان معمولاً در صورت بروز مشکلات و نیاز به کمک فوری، در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می‌شوند و سعی می‌کنند مشکل خودرو شما را در محل برطرف کنند یا خودرو را به تعمیرگاه مناسب منتقل کنند. می‌توانید با تماس با شرکت‌های مختلف، شرایط و ساعات کار آنها را بررسی کنید و شرکتی را که به نیاز‌های شما بیشتر پاسخگوست، انتخاب کنید.

مطالعه کنید :   امداد خودرو حکیمیه - یدک کش حکیمیه

مناطق امداد خودرو ارزان

امداد خودرو ارزان در تهران بزرگ و کلیه مناطق 22 گانه خدمات خودرویی را انجام می دهد . تعدادی از این مناطق را برای شما بازگو می کنیم . 

  • امداد خودرو شمال تهران 
  • امداد خودرو شرق تهران 
  • امداد خودرو غرب تهران 
  • امداد خودرو جنوب تهران 
  • مکانیک سیار شمال تهران 
  • مکانیک سیار جنوب تهران 
  • مکانیک سیار غرب تهران 
  • مکانیک سیار شرق تهران

مکانیک سیار ارزان قیمت

شرکت امداد خودرو ارزان، علاوه بر خدمات امدادی و حمل خودرو، خدمات تعمیراتی نیز ارائه می‌دهند. مکانیک سیار ارزان تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیرات سریع خودرو را در دسترس دارند و می‌توانند مشکلاتی مانند پنچرگیری سیار، فروش و نصب باطری، تعمیر موتور، تعمیر دینام انواع خودرو ها و سایر قطعات خودرو را در محل برطرف کنند.

باید توجه داشت که خدمات تعمیراتی ارائه شده توسط امداد خودرو ارزان عموماً تعمیرات دائمی هستند و برای رفع مشکل دائمی خودرو در محل انجام می‌شوند. در صورتی که خودرو نیاز به تعمیرات کامل دارد، بهتر است آن را توسط یدک کش حمل خودرو به یک تعمیرگاه مناسب منتقل کرده و تعمیرات لازم را انجام دهید.

مکانیک سیار ارزان
مکانیک سیار ارزان

پنچرگیری سیار ارزان

امداد خودرو نوین خدمات پنچرگیری سیار ارزان قیمت را در محل برای شما عزیزان انجام می دهد . پنچرگیری سیار ارزان قیمت یکی چندین خدمات امداد خودرو ارزان است که به صورت شبانه روزی و با قمت های منصفانه برای شما شهروندان نیز انجام می دهیم .

قابل ذکر است که قیمت های امدادی نسبت به روزهای خواص و مکان های خواص متغییر می شود . مثلا در همین روز های عاشورا و هیت های محرم نسبت به مکان هایی که مثلا در اتوبان هستید یا در شهر و شلوغی های محرم متفاوت هست . قیمت های امدادی مثل قیمت های اسنپ در همال لحظه محاسبه می شود . 

مطالعه کنید :   پنچرگیری سیار خودرو

مثلا خیلی از شهروندان قبل از ظهر با امداد خودرو ارزان تماس میگیرند و قیمت پنچرگیری سیار یا خدمات امدادی را می پرسند و بعد ساعت 6 عصر تماس میگیرند می گویند که قبلا تماس گرفته ایم برا خدمات امدادی اعزام کنید و آدرس ش هم تجریش اعلام می کند خوب دوست عزیز شما که در تجریش ساعت 6 عصر خدمات می خواید زمان رسیدن امدادگر به شما کمی سخت تر و بیشتر میشود .  

جمع بندی

امداد خودرو ارزان انواع خدمات خودرویی را به صورت شبانه روزی با قیمت های منصفانه نسبت به رقبای همکار امدادخودرویی و با تعرفه های اتحادیه انجام میدهد . 

شما به این نکته توجه داشته باشید امداد خودروهای در سطح وب و گوگل google هستند که پشت تلفن قیمت های خیلی پایین تر به شما اعلام می کنند اما در عمل و انجام کار یا حضور پیدا نمی کنند یا قیمت های دریافتی به قیمت اعلام شده یکی نیست و خیلی اختلاف دارند . 

لطفا در صفحه گوگل به هر امداد خودرویی که میبینید اطمینان نکنید . لطفا در انتهای همین صفحه نظرات خود را برای ما ارسال کنید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما