امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه

امداد خودرو نوین
87 / 100

امداد خودرو نوین یکی از معتبرترین وبا تجربه ترین امداد خودروها در چندین سال اخیر میباشد.در اینجا با امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه در خدمت شما هستیم.

خدمات امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه

خدمات امدادی ما شامل امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه – امداد خودرو تهرانپارس – یدک کش تهرانپارس – امداد خودرو استخر – یدک کش استخر – امداد خودرو مجیدیه – یدک کش مجیدیه –امداد خودرو نارمک – یدک کش نارمک – امداد خودرو شهرک قائم– امداد خودرو شبانه روزی – شماره امداد خودرو – خودروبر – حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل – امداد خودرو سیار – امداد خودرو سیار تهران – یدک کش – پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل – پنچرگیری سیار – پنچرگیری شبانه روزی – باطری به باطری سیار – باطری به باطری در محل – مکانیک سیار – تعمیرکار سیار – باز کردن درب خودرو در محل و حمل خودرو – باطری به باطری سیار – پنچرگیری سیار – سوخت رسانی سیار – مکانیک خودرو سیار – مکانیک خودرو در محل – حمل خودرو با کفی – خودروبر و…. میباشد.

کسب رضایت مشتری

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی که یک شرکت امداد خودرو باید داشته باشد این است که خدمات امدادی خود را به افرادی با تجربه زیاد بسپارد و بر این اساس اطمینان مشتریان خو را کسب کند.

اعتماد شما سرمایه ماست

با اولین تماس در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.

مطالعه کنید :   امداد خودرو تویوتا

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس  بگیرید.

 

امداد خودرو حکیمیه

 

یدک کش حکیمیه

حمل خودروی آسیب دیده با یدک کش – خودروبر – کفی – نیسان جرثقیل – یدک کش خودروسوار – یدک کش چرخگیر – حمل با نیسان – نیسان جرثقیل دکل دار – ماشین بر را درکمترین زمان ممکن به ما بسپارید.

خدمات امداد خودرو نوین بصورت شبانه روزی

ارائه خدمات امداد خودرو در محل ومکانیک سیار در محل و ارسال یدک کش در سراسر تهران وپشتیبانی و سرویس امداد خودرو به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از خدمات امدادی ما به شما میباشد.

امداد خودرو نوین در تمامی مناطق 22 گانه تهران خدمات دارد و از افراد با تجربه در این زمینه بهره میگیرد.

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه

شرکت امداد خودرو نوین خدمات امدادی اعم از امداد خودرو  را به صورت 24 ساعته انجام میدهد.

خدمات ما شامل حمل خودرو با یدک کش ، کفی ، دکل ، مکانیک سیار،باطری به باطری ، پنچری، امداد بنزین سیار است. امداد خودرو نوین بر تمامی اعمال امداد گران خود نظارت کامل دارد و تمام فعالیت امدادگر ها را بررسی تا هزینه طبق استاندارد و خدمات با بهترین کیفیت انجام شود.

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

 

امداد خودرو حکیمیه

امداد خودرو سیار حکیمیه

امداد خودرو نوین با افراد متخصص ما در بهترین موقعیت ها برای یاری رساندن به خودرو حضور دارند.

امداد خودرو نوین تهران شامل خدماتی مانند مکانیک سیارحکیمیه ، پنچرگیری در محل حکیمیه ،بنزین سیار حکیمیه ، یدک کش حکیمیه ، کفی حکیمیه و باتری به باتری سیار حکیمیه است.

مطالعه کنید :   امداد خودرو تهرانپارس - یدک کش تهرانپارس

هدف امداد خودرو نوین

هدف امداد خودرو نوین مشاوره و آگاهی رساندن در مورد خودرو به شما میباشد.

 

بالا و پایین چراغ

در تعریف توان چراغ‌های جلو خودرو از ۲ عدد به عنوان معرف توان آنها استفاده می‌شود. این دو عدد ‌روی قاب دور لامپ نوشته می‌شود و بیانگر توان لامپ برای نور بالا و پایین است.

به این صورت که مثلا در لامپی که توان آن به شکل 55/ 60 گفته شده است، این عدد به معنی توان نور پایین برابر با 55 وات است و توان نور بالا نیز برابر با 60 وات خواهد بود. تغییر لامپ‌ها برای داشتن چراغ‌های قوی‌تر و پر‌نور‌تر با جایگزینی لامپ‌ها با توان بالاتر بلا‌مانع است به شرطی که سیستم روشنایی و برق خودرو توان تحمل بار و جاری‌شدن جریان‌های بالاتر را بدون مشکل داشته باشد.

به طور معمول اگر سیستم برق‌رسانی خودرو بدون مشکل باشد، تعویض لامپ با نمونه‌ها قوی‌تر مثل 90/ 100 نیز بدون مشکل انجام خواهد شد. امروزه چراغ اکثر خودرو‌ها با توجه به لنزی بودن آنها، از لامپ‌های تکی جداگانه برای نور بالا و پایین برخوردار است اما با این حال هنوز هم لامپ‌های دارای نور بالا و نور پایین در بسیاری از خودرو‌ها و موتور‌سیکلت‌ها کاربرد دارد.

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما