امداد خودرو سیار

امداد خودرو سیار
84 / 100

امداد خودرو نوین یکی از معتبرترین وبا تجربه ترین امداد خودروها در چندین سال اخیر میباشد.در اینجا با امداد خودرو سیار  تهران – یدک کش تهران در خدمت شما هستیم.

 امداد خودرو سیار تهران

شرکت امداد نوین خدمات امدادی اعم از امداد خودرو سیار در شرق تهران را به صورت 24 ساعته انجام میدهد.

خدمات ما شامل حمل خودرو با نیسان – چرخگیر تهران – حمل خودرو با یدک کش تهران ، کفی  تهران ، دکل  تهران  ، مکانیک سیار  تهران ،باطری به باطری سیار تهران ، پنچرگیری سیار تهران ، امداد بنزین سیار تهران است.

امداد نوین بر تمامی اعمال امداد گران خود نظارت کامل دارد و تمام فعالیت امدادگر ها را بررسی تا هزینه طبق استاندارد و خدمات با بهترین کیفیت انجام شود.

برای دریافت خدمات امداد نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

خدمات امدادی ما شامل امداد خودرو سیار خودرو – یدک کش – امداد خودرو – امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو شرق تهران – حمل خودرو  – باطری به باطری سیار – پنچرگیری سیار – سوخت رسانی سیار – مکانیک خودرو سیار – مکانیک خودرو در محل – حمل خودرو با کفی – حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل – خودروبر و…. میباشد.

یدک کش تهران

حمل خودروی آسیب دیده با یدک کش تهران – خودروبر تهران – جرثقیل کفی تهران– نیسان جرثقیل تهران – خودروسوار تهران – یدک کش چرخگیر تهران – حمل با نیسان تهران – نیسان جرثقیل دکل دار تهران– ماشین بر تهران را درکمترین زمان ممکن به ما بسپارید.

مطالعه کنید :   حمل خودرو شمال تهران

حمل خودرو سیار تهران

یدک کش نوین با افراد متخصص ما در بهترین موقعیت ها برای یاری رساندن به خودرو حضور دارند.

یدک کش تهران شامل خدماتی مانند مکانیک سیار تهران، پنچرگیری در محل تهران ، امداد بنزین سیار تهران ، یدک کش تهران ، کفی تهران و باتری به باتری سیار تهران و – امداد خودرو غرب تهران است.

برای دریافت خدمات امداد نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

کسب رضایت مشتری

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی که یک شرکت امدادی باید داشته باشد این است که خدمات امدادی خود را به افرادی با تجربه زیاد بسپارد و بر این اساس اطمینان مشتریان خو را کسب کند.

اعتماد شما سرمایه ماست

با اولین تماس در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

امداد خودرو سیار

خدمات امداد خودرو نوین بصورت شبانه روزی

ارائه خدمات امدادما در محل ومکانیک سیار در محل و ارسال یدک کش در سراسر تهران و پشتیبانی و سرویس امداد به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از خدمات امدادی ما به شما میباشد.

یدک کش نوین در تمامی مناطق 22 گانه تهران خدمات دارد و از افراد با تجربه در این زمینه بهره میگیرد.

برای دریافت خدمات امداد نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

امداد خودرو سیار

هدف امداد نوین مشاوره و خدمات رسانی به شما میباشد.

باتری‌های خودرو با آمپرهای مختلفی فروخته می‌شوند. آیا هر چه آمپر بالاتر باشد برای خودرو بهتر است؟

✅نوع باتری انتخابی باید متناسب با نوع خودرو باشد و با توجه به قیمت بالاتر باتری‌هایی که آمپر بالاتری دارند، لزومی به خرید باتری‌هایی با آمپر بالا برای خودروهای معمولی نیست.

مطالعه کنید :   امداد خودرو

یکی از مهم‌ترین مزایای باتری‌های با آمپر بالا، توان بیشتر آن‌ها در زمان استارت زدن خودرو است و به همین دلیل استفاده از آن‌ها در موتورهای پر حجم و البته خودروهای کلاسیک توصیه می‌شود چراکه در خودروهای کلاسیک معمولا موتور به روانی یک موتور نو نیست و به همین دلیل گرداندن آن با استارت نیاز به جریان بالاتری دارد.

از سوی دیگر در صورتی که مصرف‌کننده‌های برق در خودرو زیاد است (مانند سیستم صوتی)، استفاده از باتری‌های با توان بالاتر توصیه می‌شود.

برای دریافت خدمات امداد نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما