امداد خودرو شرق تهران – یدک کش شرق تهران

امداد خودرو نوین
94 / 100

مقدمه

امداد خودرو شرق تهران آماده خدمات رسانی برای هرفردی که از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کند را دارد . مسئله خرابی خودرو ممکن است در هر جایی مانند پارکینگ منزل، در سطح شهر و حتی در جاده ها رخ دهد . در این مواقع، داشتن شماره تلفن جهت امداد رسانی به خودرو می تواند آرامش خاطر را برای شما به ارمغان آورد . امداد خودرو شرق تهران یکی از مراکز معتبر امدادی است که اماده ارائه هر گونه خدمات خودرویی به شما عزیزان و شهروندان شرق تهران می باشد . 

برای دریافت خدمات به هنگام، تنها کافی است با شماره تماس امداد خودرو شرق تهران تماس بگیرید و از حضور کارشناسان آن بهره مند شوید . برای آشنایی بیشتر با خدمات امداد خودرو شرق تهران تا انتهای مطلب با ما همراه باشید . 

امداد خودرو شرق تهران
امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران - یدک کش شرق تهران

اولویت برای جذب مشتری در هر صنفی راضی بودن مشتری و مشتری مداری می باشد . در زمینه خدمات امداد خودرویی یکی از چندین مورد برای مشتری مداری سرعت در انجام خدمات و پشتیبانی تمام وقت است .

امداد خودرو شرق تهران با نصب GPS بر روی تمامی خودرو های امدادی ائم از یدک کش و مکانیک های سیار مفتخر است با ارائه خدمات سریع و 24 ساعته به مشتریان در جهت حمل خودرو و تعمیر خودرو در کمترین زمان ممکن به افراد یاری می رساند . علاوه بر آن، به محض تماس با امداد خودرو شرق تهران طی مدت بسیار کوتاهی از خدمات مشاوره رایگان مرکز پیام بهره مند شوید . 

داشتن تجربه و علم در هر کاری بسیار مهم می باشد . وقتی خدمات امداد خودرویی به صورت تخصصی انجام شود، مسلم است در موقع نیاز، احتمال استفاده مجدد فرد از این خدمات بیشتر می شود . همچنین امداد خودرو شمال تهران تعمیر خودروی شما را به صورت تخصصی و اولی به گونه ای انجام می دهد که شما دیگر نیاز ندارید به تعمیرگاه مراجعه کنید . 

پس توصیه می کنیم از امدادگران متخصص ما در همین ابتدای کار کمک بگیرید تا وقت و هزینه مجدد برای سرویس و تعمیر خودرو در تعمیرگاه را تلف نکنید . بهترین راه برای حل مشکل خودرویی کمک گرفتن از امداد خودرو شرق تهران می باشد .

مطالعه کنید :   یدک کش

خدمات شبانه‌روزی امداد خودرو شرق تهران

مرکز امداد خودرو شرق تهران ، خدمات مختلفی برای خودرو های مختلف در شبانه روز و به صورت 24 ساعته ارئه می دهد تا افراد با خیال راحت از خدمات خودرویی درون شهری استفاده کنند .

تخصص در انجام خدمات خودرویی 

ما در امداد خودرو شرق تهران با تجربه بالا و شناخت کامل روی امدادگران حمل خودرو و یا تعمیرات خودرو در مرکز پیام این تخصص را داریم تا اول بعد از ثبت درخواست شما و شنیدن صحبت های شما برای مشکل خودرویی خود امدادگر متخصص نسبت به مشکل شما و خودروی شما را برای شما اعزام کنیم . 

مثلا یدک کش های در سراسر تهران بزرگ قابلیت های مختلفی دارند بعضی از یدک کش ها فقط ماشین های سبک مانند پراید و سمند و خودرو های داخلی حمل می کنند بعضی از یدک کش ها خودرو های سنگینتر مانند MG مگان سراتو آزرا را می توانند به راحتی حمل کنند بعضی امدادگران تجربه کافی برای حمل خودرو های تصادفی را ندارند و خیلی از مسائل که ممکن است داخل کار پیش بیاید . همچنین مکانیک های سیار، هر امدادگری تجربه و علم برای تعمیر همه خودرو ها را ندارد .

ما در امداد خودرو نوین به شما این نوید را میدهیم که امدادگر حمل یا امداگر مکانیک متخصص نسبت به خودرو شما اعزام می کنیم که نیاز شما در یک مرحله انجام شود و شما نیاز به تعمیر مجدد در تعمیرگاه های مختلف را نداشته باشید . در تعمیرات خودرو استفاده از لوازم و قطعات اصلی بسیار مهم می باشد . در امداد خودرو شرق تهران برای خودرو شما از قطعات اصلی و با کیفیت موجود در بازار استفاده می شود .

امداد خودرو شبانه روزی شرق تهران
اداد خودرو شبانه روزی شرق تهران

خدمات امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران به افرادی که نیازمند، امداد خودرویی میباشند نسبت به خودرو و مشکل فنی طبق نیازشان خدمات متنوعی را می دهد که به تعدادی از این خدمات اشاره خواهیم کرد . شما هم می توانید در صورت برخورد با این قبیل از مشکلات فنی با امداد خودرو شرق تهران تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید و از خدمات متنوع این امداد خودرو بهرومند شوید . 

 • خدمات یدک کش شرق تهران 

در زمان هایی که خودرو شما تصادف کرده باشد و دچار نقص فنی شده باشد از خدمات یدک کش ی می توانید استفاده کنید . در امداد خودرو شرق تهران زمان رسیدن یدک کش به خودرو شما تقریبا 20 دقیق می باشد . خودرو حمل خودرو شرق تهران از منطقه شما و نزدیکی های شما توسط GPS اعزام می شود . در این مواقع خودروی شما را با یدک کش و یا جرثقیل به محل مورد نظری منتقل می کنند تا در مکان و زمان مناسبی برای تعمیرات آن اقدام کنید .  

 • مکانیک سیار شرق تهران 
مطالعه کنید :   امداد خودرو ولنجک - یدک کش ولنجک

شاید در اکثر مواقع خودرو شما دچار نقص فنی شود ولی شرایط خرابی خودرو اینقدر حاد نباشد که نیازمند یدک کش باشید و خودرو را به تعمیرگاه حمل کنید و این واقع تعمیر خودرو خیلی به صرفه از نظر زمان و قیمت می باشد . این نوع تعمیرات توسط امدادگران مکانیک سیار شرق تهران انجام می شود که یکی از مزیت های بزرگ امداد خودرو شرق تهران می باشد . 

 • خدمات باتری سازی شرق تهران 

برق خودرو یکی از مهمترین و پیچیده ترین نکات خودرو می باشد که تخصص بالایی نیازمند است . باتری سازی سیار که باید امدادگران متخصص خود را داشته باشند که بتواند صفر تا صد برق انواع خودرو را بشناسند تا ایراد برق خودرو را در محل پیدا کنند . 

گاهی پیش می آید که افرادی با امداد خودرو شرق تهران تماس میگیرند و در خواست باتری ساز می کنند بعد از این که مرکز تماس مشکل خودرو را می پرسد امداد خواه می گوید پشت داشتبورد دود کرده و اتش گرفته و در خواست باتری ساز می کند که در محل انجام دهد و جالب اینجاست که وقتی از مشتری می پرسیم که کجا هستید آدرس داخل اتوبان یا بزرگ راه را می دهد . 

بعد از راهنمایی های که مرکز پیام به این افراد می دهد و توضیح می دهد که این کار در داخل سیار و در اتوبان انجام نمی شود تازه فرد شاکی هم می شود که چرا تبلیغ باتری سازی انجام داده اید مگر شما باتری ساز نیستید ؟

باید به شما بگوییم که باتری سازی و برق خودرو کار بسیار سخت و باید فکر متمرکز داشت تعمیر سیم کشی یک خودرو به صورت سیار و در محل های نا متعارف امکان پذیر نیست . 

باتری سازی سیار شرق تهران خدمات تعمیر دینام و برق خودرو که به صورت جزعی باشد را به صورت سیار انجام می دهد .    

 • پنچرگیری سیار شرق تهران 

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو شرق تهران پنچر گیری سیار می باشد . پنچرگیری تمامی خودرو های سواری و شاسی که دارای لاستیک های تیوبلس باشند در محل انجام می شود . اگر خودرو شما بعد از برخورد با جدول یا هرچیز دیگری متوجه شدید که پنچر شده است حتما به مرکز پیام امداد خودرو شرق تهران اعلام کنید و این را بدانید که بعد از برخورد لاستیک به هر جایی امکان پنچرگیری لاستیک در محل 60 درصد کاهش می یابد . 

مطالعه کنید :   مکانیک سیار شرق تهران

توضیحات کاملتر در مورد پنچرگیری سیار را می توان در صفحه مربوط به پنچرگیری سیار خودرو مطالعه کنید . 

نیسان دکل دار شرق تهران

امداد خودرو نوین مجهز به انواع یدک کش های نیسان دکل دار و جرثقیل های دکل دار خاوری یا ایسوزویی در کلیه مناطق تهران به خصوص در شرق تهران می باشد . 

نیسان دکل دار شرق تهران که مهمترین کار این یدک کش در امداد خودرو در آوردن تخصصی خودرو ها از داخل جوی آب یا چاله ها عمیق که این خودروی امدادی می تواند خودرو شما را بدون کشیدن و آسیب زدن به سپر و جلو بندی خودرو شما را بلند کنند و بیرون بیاورند .

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که موقع پارک دوبل کنار جوی آب لاستیک های ماشین شما به داخل جوی برود و ماشین به یک طرف داخل جوب بخوابد . در این مواقع سریعترین و بهترین خودروی امدادی که برای شما اعزام می شود نیسان دکل دار شرق تهران می باشد . 

این خودرو امدادی برای جابجا کردن ابزار های صنعتی و نیمه صنعتی و گاوصندوق یا دستگاه های عابر بانک و یا هر شیعی بخواهید جابجا کنید به کار می آید . 

 

نیسان دکل دار شرق تهران

مناطق تحت پوشش امداد خودرو شرق تهران

مناطق بسیاری در شرق تهران قرار گرفته است که اسامی بعضی از این مناطق را که امداد خودرو شرق تهران در آنها خدمات امداد خودرویی ارائه می دهد را برای شما آورده ایم . 

 • امداد خودرو حکیمیه 
 • امداد خودرو اتوبان امام علی 
 • امداد خودرو 
 • امداد خودرو نارمک 
 • امداد خودرو تهرانپارس 
 • امداد خودرو پیروزی 
 • امداد خودرو زین الدین 
 • امداد خودرو اتوبان بسیج 
 • امداد خودرو هروی 
 • امداد خوردو سرخه حصار
 • امداد خودرو مجیدیه 
 • امداد خودرو لویزان 
 • امداد خودرو رسالت 

جمع بندی

امداد خودرو شرق تهران کلیه خدمات خودرویی که به صورت سیار انجام می شود را زیر پوشش خود قرار می دهد . شما می توانید خدمات خودرو در محل را با شماره گیری تلفن 0665   145   0919  در کمترین زمان ممکن را تجربه کنید و مشتری دائم ما باشید . 

شما می توانید نظر و پیشنهادات و حتی نظر استفاده از خدمات امداد خودرو نوین را در پایین همین صفحه برای ما ثبت کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما