امداد خودرو مجیدیه – یدک کش مجیدیه

امداد خودرو نوین
82 / 100

مقدمه 

اگر شما در این صفحه هستید معنی آن این است که شما در شرق تهران در محله مجیدیه هستید و احتمالا خودرو شما به مشکل فنی خورده و شما نیازمند امداد خودرو مجیدیه – یدک کش مجیدیه می باشید .

ماشین شما هر چه که باشد یا هر ایرادی که داشته باشد امداد خودرو نوین مسقر در مجیدیه نزدیک ترین امداد خود را نسبت به خودرو شما و نوع در خواست شما برای شما اعزام می کند . 

باشد که بتوانیم رضایت شما امداد خواه عزیز را جلب کنیم و بتوانیم کمکی در منطقه مجیدیه به شما ارائه دهیم . 

در ادامه مطلب سوال ها و پاسخ های متداول فنی خودرو که شاید برای شما هم پیش بیاید را برسی می کنیم . 

امداد خودرو مجیدیه - یدک کش مجیدیه

شما باید به این نکته توجه کنید که محله مجیدیه به وسیله بزرگراه رسالت به دو بخش شمال و جنوبی تقسیم شده است و شما امداد خواه در موقع ثبت امداد به مرکز پیام امداد خودرو نوین اعلام کنید که شما در منطقه مجیدیه شمال هستید یا مجیدیه جنوبی تا مرکز پیام بتواند از طریق جی پی اس(GPS) هایی که بر روی خودرو های امدادی نصب شده است بتوانند نزدیکترین خودرو را برای شما اعزام کنند . همچنین اگر در منطقه شرق تهران نیازمند امداد خودرو شرق تهران هستید ما نزدیک ترین امدادگر را برای شما اعزام می کنیم . 

 

مکانیک سیار در مجیدیه

اعزام مکانیک سیار در مجیدیه توسط امداد خودرو مجیدیه در سریع ترین زمان انجام می شود . امدادگران مکانیک سیار در مجیدیه با لوازم کامل به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد . در ادامه مطلب با نکات قابل توجهی از مسائل فنی خودرو تلاش می کنیم آمار آگاهی شما نسبت به تعمیر و نگه داری خودرو را به شما آموزش دهیم .

مطالعه کنید :   امداد خودرو اسپورتیج

 امداد خودرو مجیدیه به این نتیجه رسیده است که هر چه راننده خودرو فنی تر و علم مکانیک بالاتری داشته باشد می تواند بهتر از خودرو خود استفاده کند و آسیب های کمتری به خودرو وارد می شود و هزینه کمتری هم برای تعمیر و نگه داری متقبل می شوید . 

نکات مهم از مکانیکی خودرو

توقف 10 ثانیه ائی برای شروع استارت خودرو

 • شاید بارها شنیده باشید ایا لازم است قبل از استارت خودرو سوئیچ را به مدت 10ثانیه در حالت باز گذاشته و سپس نسبت به استارت خودرو اقدام نمائیم؟
 • به دلایل زیر پیشنهاد می گردد این نکته در مواقعی که خودرو سرد بوده و چند ساعتی از خاموش شدن موتور می گذرد رعایت گردد .
 • اگر دقت کنیم پس از بازکردن سوئیچ صدائی از پمپ بنزین شنیده می شود که نشاندهنده ارسال سوخت به سمت انژکتورها می باشد وپس از چند ثانیه این صدا قطع میگردد.
 • این قطع شدن صدا نشاندهنده پرشدن مسیرهای سوخت از بنزین ازپمپ به انژکتور است و فشار اولیه مناسبی برای پاشش سوخت توسط انژکتورها فراهم می گردد.
 • در مواقعی که خودرو سرد است برای زود روشن شدن خودرو; استپر موتور دریچه گاز را بسته تا میزان بیشتری سوخت برای شروع احتراق مصرف گردد. که پر شدن مسیرهای سوخت و ایجاد یک فشار اولیه کمک به سزائی برای زود روشن شدن خودرو دارد.در اصطلاح موتور با تک استارت روشن شود.
 • در این چند ثانیه فرصتی به ECUخودرو خود داده تا کلیه مدارهاو قطعات برقی و سنسورها را چک کرده و از به وجود امدن errorدر سیستم خوداری نمائید.این خطاها در زمان تداخل چک کردن سیستم توسط ecuو استارت زدن خودرو احتمال به وجود امدن ان بیشتر است.
 • در این چند ثانیه راننده فرصت خواهد داشت که صفحه نشاندهنده امپرها را ببیند و در صورت معیوب بودن و روشن نشدن یکی از چراغهای اعلان خطر نسبت به رفع ایراد اقدام نمائید. چون تست سالم بودن این علائم توسط راننده فقط در زمانی که سوئیچ باز است و موتور استارت نخورده امکان پذیر است .
 • شاید دوستی از امداد خودرو مجیدیه بپرسد که من مورد فوق را رعایت نمی کنم و تا به حال هم با مشکلی مواجه نشده ام . امداد خودرو مجیدیه باید به شما بگوید که اری هر روز قرار نیست اتفاقی بیافتد.این یک نکته پیشگیرانه است که در درازمدت تاثیر مثبت خود را خواهد گذاشت.وجود errorدر سیستم باعث بالارفتن مصرف سوخت-کاهش شتاب-بالارفتن مواد الاینده-و تاثیر منفی بر روی کلیه سنسورهای اصلی خواهد گذاشت.
مطالعه کنید :   مکانیک سیار اوین

چرا بلبرینگ چرخ خراب می‌شود؟

 • سعی کنید بر روی دست انداز ها سرعت خود را کم کنید. اگر با سرعت از روی دست اندازها رد شوید باعث خورد شدن بلبرینگ می‌شود.
 •  اگر بلبرینگ چرخ عقب خودروی شما زودتر از بقیه چرخ ها خراب شود امکان خراب بودن محور، کاسه چرخ و اکسل است ولی اگر چرخ جلو خراب شود امکان خرابی سگ دست وجود دارد.
 • هر 5000 کیلومتر چرخ ها را جک بزنید و بچرخانید‌. اگر چرخ صدا بدهد و یا لق بزند بلبرینگ خراب شده و یا به اصطلاح بلبرینگ خورد کرده است.

 آیا استفاده دائم از بنزین سوپر در درازمدت به انژکتور و موتور آسیب می‌رساند؟ 

 • تفاوت اصلی بنزین سوپر و بنزین‌های عادی در اکتان بالاتر بنزین‌های سوپر است. تقریبا تمامی خودروهای تولید شده و وارد شده به کشور مطابق دفترچه راهنمای آن‌ها برای استفاده از بنزین سوپر (با اکتان بالا) طراحی‌شده‌اند و طبیعی است که استفاده از بنزین باکیفیت پایین‌تر باعث آسیب به موتور خودرو می شود که بارزترین آن بروز پدیده ناک است که به‌مرور به بخش‌های داخلی موتور فشار وارد می‌کند ضمن آنکه کشش خودرو نیز به میزان اندکی کاهش پیدا می‌کند.
 • هرچند در این سوال به مدل خودرو اشاره نشده است اما به‌احتمال زیاد  استفاده از بنزین سوپر آسیبی به موتور وارد نمی‌کند هرچند بهتر است برای این مورد به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید یا برچسبی را که در این زمینه در خودرو نصب می شود ببینید.
 • موتور بعضی از خودروها با طراحی قدیمی به‌گونه‌ای طراحی شده که استفاده از بنزین معمولی برای آن‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند ضمن آنکه بعضی از خودروها هم به شکلی طراحی می‌شوند که می‌توانند از هر دو نوع بنزین استفاده کنند.
مطالعه کنید :   امداد خودرو هفت حوض - یدک کش هفت حوض

جمع بندی

برای تماس امداد خودرو مجیدیه می توانید با شماره تماس 09191450665 تماس حاصل فرمایید و از خدمات سریع ما بهرمند شوید .امداد خودرو ما تمام سعی وتلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان اراده دهد . باشد که رضایت شما را جلب کنیم . یا حق 

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما