امداد خودرو

امداد خودرو زعفرانیه
88 / 100

مقدمه 

امداد خودرو یا راه‌نمایی خودرو، خدماتی است که به رانندگان و مالکان خودرو در صورت بروز مشکلات فنی در خودرو در محل ارائه می‌شود. این خدمات شامل رفع عیب و نقصان، جابجایی خودرو و یا ارائه سوخت به خودرو می‌شود. امداد خودرو معمولا توسط شرکت‌های خدماتی خودرو و یا شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. رانندگان می‌توانند با تماس با شماره تلفن‌ 0655   145   0919  امداد خودرو نوین  به این خدمات دسترسی داشته باشند.

امداد خودرو به خدماتی گفته می‌شود که در صورت بروز حادثه یا عطل ( از کار افتادن ) در خودرو، به راننده کمک می‌کند و خودرو را به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند. این خدمات شامل مواردی مانند تعمیرات موقتی، جابجایی خودرو به نزدیک‌ترین نمایندگی تعمیراتی، تامین سوخت و پوشش خسارت‌های وارده به خودرو در صورت حادثه می‌شود.

در مقاله زیر آشنا شدن شما و سوال های متداول برای شما را پاسخ می دهیم . اگر سوالی داشتید که ما در این مقاله به آن پاسخ نداده بودیم در انتهای این مقاله با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید تا برای شما مقاله های جامع و کاملی ارائه کنیم . تا انتهای مقاله با ما همراه باشید . 

خدمات امداد خودرو عموماً شامل موارد زیر است:

رفع عیب و نقصان: اگر خودرو شما در مسیر دچار مشکل فنی شد، اپراتور امداد خودرو برای رفع عیب و نقصان به محل حادثه می‌رود. اگر مشکلی قابل حل در محل وجود نداشته باشد، خودرو به کارگاه مربوطه منتقل می‌شود.

جابجایی خودرو: اگر خودرو شما در مسیر دچار مشکل شود و نتوانید آن را رانندگی کنید، اپراتور امداد خودرو می‌آید و خودرو را به مقصد شما یا به یک کارگاه تعمیر منتقل می‌کند.

ارائه سوخت: اگر سوخت خودرو شما به اتمام برسد و شما در مسیر بوده باشید، اپراتور امداد خودرو می‌تواند به محل شما بیاید و سوخت لازم را برای شما ارائه کند.

خدمات تعمیراتی: برخی شرکت‌های امداد خودرو نیز خدمات تعمیراتی را ارائه می‌دهند، از جمله تعویض لاستیک، تعمیر باتری و غیره.

آیا خدمات امداد خودرو در تمامی استان ها در دسترس هستند ؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تول

خدمات امداد خودرو در بسیاری از استان ها  در دسترس هستند، اما باید توجه داشت که در بعضی از مناطق و شهرستان ها ، این خدمات ممکن است به صورت محدود و یا در دسترس نباشد. همچنین، شرایط و محدودیت‌های مربوط به این خدمات ممکن است در هر استان و منطقه متفاوت باشد.

به عنوان مثال، در بعضی شهر ها ، خدمات امداد خودرو توسط شرکت‌های تخصصی ارائه می‌شود، در حالی که در برخی دیگر از استان ها ، شرکت‌های راهداری را به عنوان یکی از خدمات خود ارائه می‌دهند. همچنین، برخی شرکت‌های امداد خودرو فقط در برخی مناطق خاص فعالیت می‌کنند و در سایر مناطق در دسترس نیستند. امداد خودرو نوین در سرتاسر استان تهران بزرگ خدمات امداد خودرویی تخصوصی ارائه می دهد . 

بنابراین، قبل از سفر به یک استان خاص، بهتر است با شرکت‌های مختلف امداد خودرو در آن استان تماس بگیرید و شرایط و خدمات مختلف ارائه شده را بررسی کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

ید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

امداد خودرو

آیا در صورت بروز حادثه ، بیمه خودرو من هزینه خدمات امداد خودرو را پوشش می‌دهد؟

پاسخ به این سوال به میزان پوشش بیمه خودرو شما و شرایط بیمه نامه‌ی شما بستگی دارد. در بیشتر بیمه نامه‌ها، پوشش امداد خودرو به عنوان یک گزینه داخلی وجود دارد، اما شرایط پوشش و محدودیت‌ها می‌تواند با شرکت بیمه یا نوع پوششی که انتخاب کرده‌اید متفاوت باشد. برای مثال، بعضی از بیمه‌نامه‌ها ممکن است فقط پوشش ارسال یدک کش برای حمل خودرو را فراهم کنند و برخی دیگر ممکن است پوشش تعمیرات اضطراری، تعویض لاستیک و موارد دیگر را نیز در بر بگیرد. بهتر است با شرکت بیمه تماس بگیرید و شرایط پوشش را برای حوادث بررسی کنید.

مطالعه کنید :   مکانیک سیار نیاوران

شما برای اینکه بتوانید از بیمه خود برای حادثه اختمالی استفاده کنید باید بیمه بدنه خودرو داشته باشید . بیمه بدنه خودرو خسارت حادثه در تصادف و مقداری کمک هزینه برای حمل خودرو به تعمیرگاه را پوشش می دهد .

هزینه حمل خودرو در حادثه تصادف به عهده کی می باشد ؟

در حوادث تصادف جاده ای و استانی هزینه حمل خودرو نسبت به مکان مبدا و مکان مقصد جابجایی و شرایط خودرو محاصبه می شود و در هر استان قیمت های خود را دارد. در اکثر موارد اختلاف بین اینکه هزینه حمل خودرو توسط امداد خودرو را باید زیان دیده پرداخت کند یا مقصر باید این را بگوییم که می تواند به صورت توافقی بین مقصر و زیان دیده توافق شود . 

مثلا زیان دیده بیمه بدنه دارد و از بیمه بدنه استفاده می کند و مشکلی هم با مقصر حادثه ندارد یا شاید هم زیان دیده از نظر مالی مقداری ضعیف باشد و مقصر قبول کند که هزینه حمل خودرو را برای زیان دیده پرداخت کند . این را بگوییم که توافق بین دو طرف بهتر و آسان تر کار شما را پیش می برد . در غیر این صورت کار شما به شورای حل اختلاف می کشد و دوندگی های اداری خود را باید طی کنید .

این را هم اضافه کنیم که هر کسی که وسیله نقلیه دارد و در خیابان ها و جاده ها تردد می کند باید دل بزرگی داشته باشد و خود را برای حوادث کوچک و بزرگ آماده کند . البته امدادگر امداد خودرو هزینه جابجایی خودرو را از مالک ماشین دریافت می کنند و اصلا به توافق بین طرفین کاری ندارد . 

امداد خودرو شبانه روزی

یدک کش های شرکت امداد خودرو نوین  در سراسر تهران به صورت شبانه روزی در تمام نقاط و مناطق تهران حضور دارند و اماده خدمات رسانی هستند هدف ما ارائه خدمات امدادی سریع, با با قیمت مناسب و ارزان می باشد.

یدک کش های ما با درخواست شما در کمترین زمان ممکن کنار شما هستند و خودرو شما را به مکانیکی مورد نظر شما حمل میکنند ودر صورت درخواست شما مکانیکی منصف را به شما معرفی میکنند تا خدمات خودرو خود را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید.

تماس با امداد خودرو نوین : 0665 145 0919

خدمات امداد خودرو نوین

یدک کش 

امداد خودرو نوین خدمات متنوعی را برای شما در نظر دارد که یکی از انها ارسال یدک کش به محل مورد نظر شما میباشد .حمل خودرو بسیار کار تخصصی است لذا از شما خواستاریم حمل خودرو خود را به هر کسی نسپارید .

.انواع یدک کش در امداد خودرو نوین شامل یدک کش نیسان – جرثقیل – کفی – نیسان چرخگیر – خودروبر  است.حمل خودروی آسیب دیده با خودروبر – کفی – نیسان جرثقیل – یدک کش خودروسوار – یدک کش چرخگیر – حمل با نیسان – نیسان جرثقیل دکل دار – ماشین بر را درکمترین زمان ممکن به ما بسپارید.

مکانیکی سیار

ما در امداد خودرو نوین تلاش میکنیم تا خودرو شما را در محل مورد نظرتان تعمیر کنیم اما بعضی از خدمات خودرو در محل انجام پذیر نیستند در این صورت شما باید خودرو خودرو را با یدک کش به محل مورد نظرتان ببرید تا دچار اسیب های جدی تر و هزینه های اضافی نشوید.

خدمات تعمیرات سیار شامل تعویض قطعه, تعویض شمع, تعویض وایر و سایر خدمات سیار است.

باطری به باطری سیار

حتما تا بحال به این مورد برخوردید که خودرو شما استارت نمیزند در این صورت یکی از خدمات امدادی ما باطری به باطری سیار است که برای شما در نظر گرفته ایم و شما میتوانید با استفاده از باطری به باطری سیار ما خودرو خود را روشن کرده و به مسیر خود ادامه دهید.

در غیر اینصورت اگر با باطری به باطری سیار خودرو شما روشن نشد امدادگران ما برای شما باطری را در محل شما تعویض میکنند و خودرو شما با باطری جدید در کمترین زمان ممکن درست میشود پس دیگر نگران خاموشی خودرو در اثر باطری نباشید امداد خودرو نوین کنار شماست.فقط کافی است با امداد باطری امداد خودرو نوین تماس بگیرید.

مطالعه کنید :   امداد خودرو شهرک قائم - یدک کش شهرک قائم

پنچرگیری سیار

پنچرگیری خودرو در محل یکی دیگر از خدمات امداد خودرو نوین است که کار شما را راحت کرده و شما میتوانید در هر نقطه از تهران که هستید برای پنچرگیری سیار خودرو خود با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در اسرع وقت برای پنچری خودرو شما حضور یابند.

تماس با امداد خودرو نوین : 0665 145 0919

سوخت رسانی سیار

در صورت تمام شدن بنزین خودرو نگران نباشید ابتدا خونسردی خود را حفظ کرده و سپس با امداد بنزین امداد خودرو نوین تماس بگیرید .

در صورتی که بنزین شما تمام شد, ابتدا خودرو را در کنار جاده متوقف کنید. با تماس با واحد امداد بنزین در زمان کم از خدمات امداد بنزین بهره مند گردید.

تماس با امداد خودرو نوین : 0665 145 0919

 

باز کردن درب خودرو

باز کردن درب خودرو در محل نیز یکی دیگر از خدمات امدا خودرو نوین است کافی است در صورت نیاز با امداد خودرو ما تماس بگیرید تا برای حل مشکل شما نیرو ارسال شود.

حمل خودرو 

امداد خودرو نوین با انواع یدک کش اصولی و با کیفیت خودرو شما را با بهترین و منصف ترین قیمت برای شما حمل میکند. کافی است شما به ما بگویید که خودرو خود را به چه طریقی میخواهید حمل کنید امداد گران ما سریعا همان روش حمل خودرو را برای شما ارسال میکنند.

تماس با امداد خودرو نوین : 0665 145 0919

 

حمل خودرو با یدک کش

ما برای حمل خودرو به شما نیسان چرخگیر را پیشنهاد میدهیم چرا که بدون اسیب رساندن به خودرو شما با بلند کردن چرخ خودرو کارتان را انجام میدهند .نیسان های زنجیردار ممکن به زیر خودرو شما اسیب بزنند برای همین ما انجام نمیدهیم چون کیفیت حمل خودرو برای ما مهم است .برای همین نیسان چرخگیر یکی از بهترین و متداول ترین یدک کش ها برای حمل سریع خودرو شما است.

کفی خودروبر

امداد خودرو نوین برای خودروهای لوکس و شاسی کفی خودروبر را پیشنهاد میدهد زیرا ماشین شما به صورت کامل روی کف جرثقیل قرار میگیرد و خیال شما بابت اسیب نرسیدن به خودرو راحت است.

حمل خودرو با جرثقیل

جرثقیل های امداد خودرو نوین به صورت 24 ساعته اماده خدمات رسانی به شما هستند . انواع جرثقیل های حمل خودرو ما شامل جرثقیل دکل دار و جرثقیل کفی میباشد.

چرا امداد خودرو نوین؟

امداد خودرو یکی از نیازهای ضروری برای همه خودروها استآیا تا به‌ حال با خرابی خودرو در جاده مواجه شده‌اید و این امر شما را کلافه کرده است؟ ممکن است ماشین شما در محلی خاموش شود که در نزدیکی آن تعمیرگاه وجود نداشته باشد و علی‌رغم تلاش زیاد نتوانید به تنهایی خودرو را روشن کنید.

در مواقعی که با این‌گونه اتفاقات مواجه شده و برای حل آن مستأصل می‌شوید، می‌توانید از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید.چندین سال تجربه را به کار گرفته ایم تا خدمات خود را با کیفیت و با قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم.هدف ما حفظ ارامش خاطر شما عزیزان است.

باشد که به امید حق تعالی آرامش و رضایت خاطر شما هموطنان عزیز را جلب نماییم. امداد خودرو نوین برای جلب رضایت شما عزیزان با هدف مشتری مداری و هزینه منصفانه اماده خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران بزرگ میباشد.

برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

 

امداد خودرو شمال تهران

امداد خودرو شمال تهران

از خدمات امداد خودرو نوین در تمام مناطق شمال تهران خودروبر شمال تهران – خدمات تعمیرات در محل و یدک کش در شمال تهران – بنزین سیار شمال تهران و مکانیکی سیار شمال تهران می باشد.

در صورت بروز مشکل در تمام شمال تهران آماده خدمت هستیم.کافی است با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو تجریش
امداد خودرو نیاوران
امداد خودرو ولنجک
امداد خودرو میدان قدس
امداد خودرو پارک وی
امداد خودرو قیطریه
امداد خودرو اندرزگو
امداد خودرو شریعتی
امداد خودرو صدر

شماره تماس امداد خودرو شمال تهران : 0665 145 0919

امداد خودرو جنوب تهران

امداد خودرو جنوب تهران

از خدمات امداد خودرو نوین در تمام مناطق جنوب تهران خودروبر جنوب تهران – خدمات تعمیرات در محل و یدک کش در جنوب تهران – بنزین سیار جنوب تهران و مکانیکی سیار جنوب تهران می باشد.

مطالعه کنید :   مکانیک سیار تجریش

در صورت بروز مشکل در تمام مناطق جنوب تهران آماده خدمت هستیم.کافی است با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو آزادگان
امداد خودرو آزادی
امداد خودرو انقلاب
امداد خودرو قزوین
امداد خودرو فلاح
امداد خودرو یافت آباد
امداد خودرو فتح
امداد خودرو چهاردنگه
امداد خودرو آزادگان غرب

شماره تماس امداد خودرو جنوب تهران : 0665 145 0919

امداد خودرو شرق تهران

امداد خودرو شرق تهران

از خدمات امداد خودرو نوین در تمام مناطق شرق تهران خودروبر شرق تهران – خدمات تعمیرات در محل و یدک کش در شرق تهران – بنزین سیار شرق تهران و مکانیکی سیار شرق تهران می باشد.

در صورت بروز مشکل در تمام شرق تهران آماده خدمت هستیم.کافی است با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو بابایی
امداد خودرو نارمک
امداد خودرو پاسداران
امداد خودرو امام علی
امداد خودرو تهرانپارس
امداد خودرو باقری
امداد خودرو پیروزی
امداد خودرو امام حسین
امداد خودرو هفت حوض

 

شماره تماس امداد خودرو شرق تهران : 0665 145 0919

امداد خودرو غرب تهران

امداد خودرو غرب تهران

از خدمات امداد خودرو نوین در تمام مناطق غرب تهران خودروبر غرب تهران – خدمات تعمیرات در محل و  یدک کش در غرب تهران – بنزین سیار غرب تهران و مکانیکی سیار غرب تهران می باشد.

در صورت بروز مشکل در تمام غرب تهران آماده خدمت هستیم. کافی است با ما تماس بگیرید.

امداد خودرو صادقیه
امداد خودرو شهرک غرب
امداد خودرو صنعت
امداد خودرو جنت آباد
امداد خودرو سعادت آباد
امداد خودرو پونک
امداد خودرو دهکده
امداد خودرو اکباتان
امداد خودرو آپادانا

شماره تماس امداد خودرو غرب تهران : 0665 145 0919

امداد خودرو تهران

کلیه خدمات امداد خودرو تهران نوین به صورت شبانه روزی انجام میشود. همچنین مناطقی مانند اسلامشهر, پاکدشت, کرج, رباط کریم, شهریار, پردیس تحت پوشش ما می باشد.

در هر کجای تهران که هستید برای درخواست خودروبر و مکانیکی در محل با شماره امداد خودرو تماس حاصل نمایید. تمام مناطق اطراف تهران تحت پوشش خدمات امدادی نوین می باشند.

به محض تماس نیاز شما را بررسی می کنیم و پس از آن برای شما یدک کش مناسب اعزام می گردد.

امداد خودرو انواع خودرو

تمامی خدمات فوق را برای تمام خودروهای داخلی و خارجی اعم از سایپا و ایران خودرو ، تویوتا ، هیوندا، دوو، رنو، فولکس، سوزوکی، کیا، لیفان، مرسدس،پروتون ، جک ، هاوال ، ام وی ام ، چری ،نیسان ، مزدا و…..را انجام می دهد.

 

ما در امداد خودرو نوین شما را با مشکلات و خرابی خودرو اشنا میکنیم :

مهمترین دلایل روشن نشدن خودروی انژکتوری

سوئیچ اینرسی : ممکن است در اثر ضربه شدید به خودرو ( مانند دست انداز ) عمل کرده باشد.

سنسور دور موتور ممکن است خراب باشد یا براده به نوک آن چسبیده باشد.

پمپ بنزین ( فیوز – سیم کشی – پمپ بنزین )

رله اصلی دوبل : در این حالت چراغ چک پشت آمپر نداریم.

⬅️ولی اگر رله بنزین ایراد داشته باشد چراغ چک داریم

گیر کردن شافت استپر موتور

با دیاگ چک شود دمای آب چند درجه است ( مثلاً اگر ۴۰- یا ۲۱۵ + را نشان دهد فشنگی آب یا سیم کشی ایراد دارد

در خودرو های پیکان و RD سنسور MAP

باتری و دینام

قطع شدن تغذیه ECU : در این حالت نیز چراغ چک پشت آمپر خاموش است. با توجه به نقشه، مسیر ولتاژ ۱۲ ولت و سوئیچ باز را چک کنید.

خرابی ECU : به عنوان مثال اگر چراغ چک نداشته باشیم ممکن است آی سی رگولاتور یا رله دبل خراب باشد.

آيا يك موتور گازسوز داغ تر از يك موتور بنزيني است؟

موتورهاي گاز سوز كه از عملكرد بنزيني تبديل به موتورگاز سوز شده اند داراي اگزوزهائي با درجه حرارت بيشتر مي باشند. (موتور آنها داغ تر از موتورهاي يگانه سوز بنزيني است) .

دلايل : در موتورهاي بنزيني ، تأخير بنزين تأثير خنك كننده اي در سيستم مكش سوخت و سيلندرها دارد.اين امر در مورد گاز اتفاق نمي افتد.از طرفي يك مخلوط گازي تمايل به احتراق آهسته تري نسبت به بنزين دارد وممكن است به هنگام عبور و خروج از سوپاپها باز هم در حال سوختن باشد.

برای اگاهی و اطلاعات بیشتر راجع به خودرو به صفحات دیگر ما مراجعه فرمایید . امید داریم این اطلاعات در زمان بروز مشکل برای شما کارساز باشد .به امید رضایت شما

10 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما