باطری سازی سیار

باطری سازی سیار
امداد خودرو نوین یکی از معتبرترین وبا تجربه ترین امداد خودروها، در زمینه باطری سازی سیار در چندین سال اخیر میباشد.امید داریم بتوانیم در تمامی زمینه های امداد خودرو کنار شما باشیم و رضایت خاطر شما عزیزان را جلب کنیم چرا که هدف امداد خودرو نوین امداد رسانی به شما عزیزان درتمام مناطق تهران بزرگ در کمترین زمان ممکن میباشد .پس در صورت نیاز به باطری سازی سیار فقط با امداد خودرو نوین تماس بگیرید تا در اسرع وقت امدادگر متخصص در این کار برایشما اعزام گردد.

شماره تماس باطری سازی سیار امداد خودرونوین : 0665 145 0919 

خدمات امداد خودرو نوین

ما در امداد خودرو نوین تمامی خدمات مربوط به امداد خودرو را انجام میدهیم .باطری سازی سیار یکی از ان خدمات است که ما برای شما در نظر گرفته ایم. خدمات امدادی ما شامل باطری سازی سیار – یدک کش – امداد خودرو – حمل خودرو – باطری به باطری سیار – پنچرگیری سیار – سوخت رسانی سیار – مکانیک خودرو سیار – مکانیک خودرو در محل – حمل خودرو با کفی – خودروبر و…. میباشد. حمل خودروی آسیب دیده با یدک کش – خودروبر – کفی – نیسان جرثقیل – یدک کش خودروسوار – یدک کش چرخگیر – حمل با نیسان – نیسان جرثقیل دکل دار – ماشین بر را درکمترین زمان ممکن به ما بسپارید.

خدمات باطری سازی سیار بصورت شبانه روزی

ارائه خدمات امداد خودرو در محل و مکانیک سیار در محل و ارسال یدک کش در سراسر تهران  بصورت شبانه روزی و 24 ساعته برای شما میباشد فقط کافی است در صورت نیاز به هر یک از این خدمات با امداد خودرونوین تماس بگیرید . امداد خودرو نوین در تمامی مناطق 22 گانه تهران خدمات دارد و از افراد با تجربه و کاردان در زمینه امدادی استفاده میکند. لذاخیال شما راحت باشد و کار  امدادی خو را به ما بسپارید. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید. باطری سازی سیار

کسب رضایت مشتری

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی که یک شرکت امداد خودرو باید داشته باشد این است که خدمات امدادی خود را به افرادی با تجربه زیاد بسپارد و بر این اساس اطمینان مشتریان خود را کسب کند. اعتماد شما سرمایه ماست با اولین تماس در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

باطری سازی سیار

مهمترین علل ناتوانی ناگهانی باطری

1-کاهش الکترولیت (که عامل 50 درصد از کارافتادگی باتری هاست) به دلیل گرمای بیش از اندازه در زیر کاپوت یا شارژ بیش از حد. 2- دشارژ زیاد( روشن گذاشتن چراغ های اتومبیل) 3- استعمال بیجا یا کاربرد باتریهای با سایز نامناسب. 4- شل شدن تسمه دینام یا بدون شارژ ماندن. 5- لرزش بیش از اندازه (به دلیل لق شدن بست های نگهدارنده) 6- استفاده از آب آلوده. 7- خوردگی. 8- یخ زدگی

چگونگی افزایش طول عمر باطری

1.بهترین راه جهت افزایش طول عمر باتری مراقبت از باطری و موتور می باشد. در آب و هوای سرد برای افزایش عمر باطری، باطری را کاملاً شارژ و موتور را گرم نگاه دارید. در آب و هوای گرم و در طول تابستان، باید سطح الکترولیت را مرتباً بررسی کرد و آب باطری را به سطح لازم برسانید.این مطلب ناشی از دمای زیاد زیر کاپوت است. 2. آب کاهش یافته را اضافه کنید. هرگز اسید یا آب آلوده اضافه نکنید و بیش از اندازه آن را از آب پر نکنید. 3. قبل از روشن کردن اتومبیل کلیه تجهیزات جانبی برقی و چراغ های خودرو را خاموش کنید به دلیل این که باعث کاهش بار باطری در هنگام استارت و خصوصاً در هوای سرد می شود. 4. روشن گذاشتن کلیه چراغ ها یا تجهیزات جانبی برقی دیگر خودرو و دشارژ کامل باطری خصوصاً در باطری بدون مراقبت و نگهداری، سبب خراب شدن باطری اتومبیل می شود. 5. بار پارزیتیک را به کمتر از 120 میلی آمپر کاهش دهید. 6. باطری های با شارژ کامل را در مکان های سرد قرار دهید و مرتباً هنگامی که مقدار شارژ آنها به کمتر از 80 درصد شارژ کامل می رسد یا بعد از 6 ماه (هر کدام زودتر اتفاق بیافتد) آن ها را شارژ کنید. 7. در آب و هوای سرد، افزایش قطر کابل باطری (نمره سیم کوچکتر) به افزایش توان در دسترس باطری برای موتورهای استارتر کمک می کند. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید. باطری سازی سیار  

باطری سازی سیار انواع خودرو شمال تهران

تجریش_نیاوران_ولنجک_قیطریه_الهیه_ازگل_فرمانیه زعفرانیه_پاسداران -پارک وی ولیعصر -اوین  دینام و استارت – تعویض تسمه دینام –انجام باطری به باطری -تعویض و تعمیر پمپ بنزین – انواع باطری ایرانی و کره ای موجود است – – سرویس دهی شبانه روزی با قیمتی مناسب برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید. ما در اینجا شما را با مشکلات و خرابی خودرو و راه حل ان اشنا میکنیم:

راه‌های تشخیص روغن‌سوزی:

  • خارج شدن مستمر دودی متمایل به رنگ آبی از لوله اگزوز
  • کم شدن دائم روغن
  • وجود علائم نشت روغن در یک یا چند ردیف دهانه شمع (در اصطلاح مکانیک‌ها: شمع‌ها خیس شده)
  • چربی سر شمع
  • چرب و روغنی شدن دستمال یا انگشت کشیده شده به درون لوله اگزوز
  • بوی سوختن روغن در محفظه موتور و…
نکته: مکانیک‌ها و تعمیرگاه‌های معتبر با وسایل دقیق‌تری چون کمپرس‌سنج و مانند آن به روغن‌سوزی خودرو پی می‌برند و با این وسایل قادرند تشخیص دهند که همه یا یکی از محفظه‌های پیستون و به‌طور مشخص کدام محفظه دچار آسیب شده یا علت روغن‌سوزی ناشی از چیست.
تماس با ما