حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل

امداد خودرو نوین
81 / 100
امداد خودرو نوین یکی از معتبرترین وبا تجربه ترین امداد خودروها در چندین سال اخیر میباشد. اگر در هر نقطه از تهران نیاز به حمل خودرو با نیسان و یدک کش داشتید فقط با امداد خودرو نوین تماس بگیرید . امدادگران ما بصورت 24 ساعته اماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند .حمل خودرو کار بسیار تخصصی است لطفا حمل خودرو خود را به افراد با تجربه بسپارید تا خودرو شما دچار خرابی و اسیب نشود و هزینه اضافی برای شما درست نشود . ما در امداد خودرو نوین تمامی امدادگران با تجربه و فنی را جمع اوری کردیم تا شما عزیزان دچار مشکل نشوید و هزینه اضافی نکنید .پس کافی است در صورت نیاز کار خود را به امدادگران امداد خودرو نوین بسپارید و خیال خود را راحت کنید. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  تماس 09191450665 بگیرید.

حمل خودرو با نیسان

حمل خودروی آسیب دیده با یدک کش – خودروبر – کفی – نیسان جرثقیل – یدک کش خودروسوار – یدک کش چرخگیر – حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل – نیسان جرثقیل دکل دار – ماشین بر را درکمترین زمان ممکن به ما بسپارید.

خدمات امداد خودرو نوین بصورت شبانه روزی

ارائه خدمات امداد خودرو در محل ومکانیک سیار در محل و ارسال یدک کش در سراسر تهران وپشتیبانی و سرویس امداد خودرو به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از خدمات امدادی ما به شما میباشد. امداد خودرو نوین در تمامی مناطق 22 گانه تهران خدمات دارد و از افراد با تجربه در این زمینه بهره میگیرد.
مطالعه کنید :   امداد خودرو دزاشیب - یدک کش دزاشیب
برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

 حمل خودرو با جرثقیل

خدمات امدادی ما شامل امداد خودرو – امداد خودرو چیذر – یدک کش چیذر – امداد خودرو هروی – یدک کش هروی – امداد خودرو حکیمیه – یدک کش حکیمیه – امداد خودرو تهرانپارس – یدک کش تهرانپارس – امداد خودرو استخر – یدک کش استخر -امداد خودرو مجیدیه – یدک کش مجیدیه –امداد خودرو نارمک – یدک کش نارمک – امداد خودرو شبانه روزی – شماره امداد خودرو – خودروبر – حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل – امداد خودرو سیار – امداد خودرو سیار تهران – یدک کش – پنچرگیری سیار – پنچرگیری در محل – پنچرگیری سیار – پنچرگیری شبانه روزی – باطری به باطری سیار – باطری به باطری در محل – مکانیک سیار – تعمیرکار سیار – باز کردن درب خودرو در محل و حمل خودرو – باطری به باطری سیار – پنچرگیری سیار – سوخت رسانی سیار – مکانیک خودرو سیار – مکانیک خودرو در محل – حمل خودرو با کفی – خودروبر و…. میباشد.

کسب رضایت مشتری

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی هایی که یک شرکت امداد خودرو باید داشته باشد این است که خدمات امدادی خود را به افرادی با تجربه زیاد بسپارد و بر این اساس اطمینان مشتریان خو را کسب کند. اعتماد شما سرمایه ماست با اولین تماس در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  تماس 09191450665 بگیرید. حمل خودرو با نیسان  

هدف امداد خودرو نوین

هدف امداد خودرو نوین مشاوره و آگاهی رساندن در مورد خودرو به شما میباشد.
مطالعه کنید :   امداد خودرو سیار

روش هواگیری رادیاتور پژو206:

🔵قبل از هواگیری باید خودرو خاموش و خنک باشد. 🔵برای این کار ابتدا هواکش خودرو را باز نموده و کنار میگذاریم سپس درب مخزن اب را باز کرده و مخزن را پر از اب رادیاتور نموده و سپس پیچ هواگیری پلاستیکی روی شیلنک بخاری را باز کرده تا کاملا اب بدون حباب از ان خارج شود سپس پیچ را در محل خودش سفت میکنیم. 🔵بعد از ان سراغ پیچ فلزی از نوع النی(در بعضی از تیپ ها پلاستیکی است) میرویم و ان را شل نموده تا زمانی که اب بدون حباب خارج شود. ✳️ در این زمان حین هواگیری آ ب مخزن را مجددا پر میکنیم سپس زمانی که اب مخزن تا محل علامت MAX ان رسید پیچ را سفت میکنیم. ☑️نکته☑️ ✔️پیچ را زیاد محکم سفت نکنید زیرا باعث بریدن پیچ میشود. ↩️ بعد پایان کار درب مخزن اب را بسته و خودرو را روشن نموده و محل اتصال را چک کرده که نشتی اب نداشته باشد. برای دریافت خدمات امداد خودرو نوین با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما