سوخت رسانی سیار – امداد بنزین

امداد خودرو نوین
85 / 100

سیستم سوخت رسانی سیار – امداد بنزین خودرو یکی از مهمترین و حیاتی ترین بخش های خودروها به شمار می رود و در صورتی که اختلالی در آن ایجاد شود ماشین قادر به حرکت کردن نمی باشد .

از جمله بخش هایی که در ماشین ها نقش بسیار حیاتی دارند ، سیستم سوخت رسانی ، سیستم تامین هوا ، سیستم خنک کننده ، سیستم روغن کاری موتور ، سیستم شمع و وایرهای آن و بسیاری موارد دیگر می باشد .

سیستم سوخت رسانی خودروها دارای بخش های مجزایی است که در صورت ایجاد اختلال در هرکدام به راحتی می توان با تماس گرفتن با امداد خودرو نوین در این زمینه اقدام به دریافت خدمات سوخت رسانی خودرو در محل کنید.

برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

خدمات امداد خودرو نوین

خدمات امدادی ما شامل یدک کش – امداد خودرو – امداد خودرو غرب تهران – امداد خودرو شمال تهران – امداد خودرو شرق تهران – حمل خودرو  – باطری به باطری سیار – پنچرگیری سیار – سوخت رسانی سیار – مکانیک خودرو سیار – مکانیک خودرو در محل – حمل خودرو با کفی – حمل خودرو با نیسان – حمل خودرو با جرثقیل – خودروبر و…. میباشد.

یدک کش شمال تهران شامل خدماتی مانند مکانیک سیار شمال تهران، پنچرگیری در محل شمال تهران ، امداد بنزین شمال تهران ، یدک کش شمال تهران ، کفی شمال تهران و باتری به باتری سیار شمال تهران است.

برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

مطالعه کنید :   امداد خودرو کامرانیه - یدک کش کامرانیه

خدمات امداد خودرو نوین بصورت شبانه روزی

ارائه خدمات امدادما در محل ومکانیک سیار در محل و ارسال یدک کش در سراسر تهران و پشتیبانی و سرویس امداد به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از خدمات امدادی ما به شما میباشد.

سوخت رسانی سیار خودرو – امداد بنزین

سوخت رسانی خودرو در محل : خودروها دارای سیستم های متفاوتی می باشد که اختلال در هرکدام سبب اختلال در کل سیستم خودرو می شود . یکی از بخش های اصلی و حیاتی خودرو بخش سوخت رسانی خودرو می باشد . سریع ترین روش برای سوخت رسانی به خودرو ، سوخت رسانی خودرو در محل می باشد .

برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با شماره 09191450665 تماس بگیرید.

سوخت رسانی سیار - امداد بنزین

سوخت رسانی سیار – امداد بنزین

نکاتی درباره فیلتر بنزین

درون باک بنزین صفحه ای است که مانند یک پیش فیلتر عمل می کند تا کثافات و گرد و خاک را از ورود به پمپ بنزین بازدارد. اگر صفحه از شدت کثیفی، گرفته باشد، می تواند تاثیر همان فیلتر سوخت کثیف راداشته باشد. بنابراین، اگر سوخت وارده به موتور بسیار کم است، فیلتر بنزین را تعویض کنید و اگر این کار نیز کمک نکرد، احتمالا علت اصلی، صفحه باک است. آن را تمیز یا تعویض کنید، زیرا در غیر این صورت باک بنزین باید باز شود.

تعویض فیلتر سوخت

اگر صدای کوبش کم باشد، نیازی به تعویض فیلتر نیست، اما اگر این صدا بیش تر شود، نشان دهنده این است که فیلتر کثیف بوده و باید عوض شود. اگر می خواهید فیلتر بنزین را آزمایش کنید، می توانید آن را برداشته و ببینید آیا هوا به راحتی از آن عبور می کند یا نه اگر در آن فوت کردید و متوجه شدید که هوا به راحتی رد نمی شود، نیاز به تعویض دارد.

مطالعه کنید :   امداد خودرو کیا

نحوه و چگونگی سوخت رسانی خودرو در محل ؟

سیستم سوخت رسانی خودرو شامل بخش های مختلفی است که با شناخت کامل از این بخش ها می توان به راحتی و به کمک تکنسین های سیار متخصص در این زمینه اقدام به سوخت رسانی خودرو بصورت سیار نمود که این بخش ها به شرح زیر می باشند :

باک مخصوص سوخت و شیلنگ های متصل به آن ، بخش مخصوص جمع آوری ضایعات و بخار بنزین ها ، سوپاپ مخصوص ،درجه نشان دهنده آمپر بنزین ( در صورتی که سوخت ماشین کم باشد چراغی به منظور هشدار دارد ) .

به نوع گازی که هنگام سوخت گیری از باک خودروی ما خارج می شود ، دقت نماییم .

در صورتی که این گاز حالتی چرب مانند باشد ، نشان می دهد که خودروی ما نیاز به بنزین سوپر دارد و در صورتی که این گاز خشک باشد ، نیاز به بنزین معمولی دارد .

در هنگام سوخت رسانی سیار می بایست توجه شود که سوخت وارد شده به خودرو دارای ناخالصی ها نباشد چرا که این امر سبب اختلال در در سیستم انژکتور خودرو می گردد .

برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با شماره  09191450665 تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما